Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens 5 Port Mini Switch 4x 10/100Base-TX + 100Base-FX-Uplink, Multimode 1310nm ST-Connector, incl. power supply

Microsens 5 Port Mini Switch 4x 10/100Base-TX + 100Base-FX-Uplink, Multimode 1310nm ST-Connector, incl. power supply
758,52 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360313
Producent Microsens
Kod producenta MS453071
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje