Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens 5 Port Fast Ethernet Installation switch 45x45, 4x10/100TX with 100BaseFX-Link, integrated power supply, Multimode 1310nm SC connector, M-version: manageable (web/Telnet/SNMP/ opt. NMP software), VLANs, QoS, Security

Microsens 5 Port Fast Ethernet Installation switch 45x45, 4x10/100TX with 100BaseFX-Link, integrated power supply, Multimode 1310nm SC connector, M-version: manageable (web/Telnet/SNMP/ opt. NMP software), VLANs, QoS, Security
1 257,99 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360368
Producent Microsens
Kod producenta MS450231
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje