Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Linksys MFELX1 mini-GBIC/SFP 100BaseLX(LC) Module

Linksys MFELX1 mini-GBIC/SFP 100BaseLX(LC) Module
636,60 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaMFELX1
Nazwa produktuCisco MFELX1 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver
ProducentCisco Systems
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
RodzajSFP moduł
Dodatkowe informacje
  • Parametry modułu:
  • -moc nadawania: -15dBm do -8dBm,
  • -czułość odbioru: -34 do -5dBm.
  • Specyfikacja:
  • do pracy w drugim oknie transmisyjnym (długość fali 1310nm),
  • dla włókien jednomodowych,
  • szybkość transmisji 100Mb/s do 10 km (sieci kampusowe, metropolitalne (MAN)),
  • kompatybilny z SFP MSA.
  • Rodzaj złącza: Duplex LC
Urządzenia w których jest wykorzystywanyLinksys SR208G, Linksys SRW208MP, Linksys SRW208P, Linksys SRW224G4, Linksys SRW248G4.
Szerokość13 mm
Wysokość9 mm
Długość56 mm
Masa netto0.018 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 58204
Producent Linksys
Kod producenta MFELX1
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.linksys.com
Recenzje