Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Linksys MFEFX1 mini-GBIC/SFP 100BaseFX(LC) Module

Linksys MFEFX1 mini-GBIC/SFP 100BaseFX(LC) Module
338,28 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaMFEFX1
Nazwa produktuCisco MFEFX1 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver
ProducentCisco Systems
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
RodzajSFP moduł
Dodatkowe informacje
  • praca w drugim oknie transmisyjnym (długość fali 1310nm)
  • dla włókien wielomodowych
  • szybkość transmisji 100Mb/s do 2 km (duże budynki, campusy)
  • kompatybilny z SFP MSA
  • Parametry modułu:
  • moc nadawania: -20dBm do -14dBm,
  • czułość odbioru: -30 do -10dBm.
  • Rodzaj złącza: Single LC
Urządzenia w których jest wykorzystywanyLinksys SR208G, Linksys SRW208MP, Linksys SRW208P, Linksys SRW224G4, Linksys SRW248G4
Szerokość13 mm
Wysokość9 mm
Długość56 mm
Masa netto0.018 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 58203
Producent Linksys
Kod producenta MFEFX1
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.linksys.com
Recenzje