Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 wielomodowy

Be the first to review this product

PLN50.74
OR

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 wielomodowy

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

Details

Symbol producenta305809
Nazwa produktuIntellinet Światłowód krosowy ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 wielomodowy
ProducentIntellinet Network Solutions
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość1 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM3)
Typ wtyczki 1ST duplex
Typ wtyczki 2LC duplex
Maksymalna prędkość transmisji10 Gb/s
Kolorzielony

Additional Information

Kod 621276
Producent Intellinet Network Solutions
Kod producenta 305809
EAN No
Strona www http://www.intellinet-network.com

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.