Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy

Be the first to review this product

PLN62.18

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

Details

Symbol producenta305861
Nazwa produktuIntellinet Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy
ProducentIntellinet Network Solutions
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość3 metr
Typ okablowaniaświatłowód jednomodowy 9/125 (OS2)
Typ wtyczki 1SC duplex
Typ wtyczki 2SC duplex
Maksymalna prędkość transmisji10 Gb/s
Kolorżółty

Additional Information

Kod 703872
Producent Intellinet Network Solutions
Kod producenta 305861
EAN No
Strona www http://www.intellinet-network.com

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.