Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy

Intellinet Network Solutions Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy
73,78 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 4 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producenta303898
Nazwa produktuIntellinet Światłowód krosowy SC-SC duplex 3m 50/125 OM3 wielomodowy
ProducentIntellinet Network Solutions
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość3 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM3)
Typ wtyczki 1SC duplex
Typ wtyczki 2SC duplex
Maksymalna prędkość transmisji10 Gb/s
Kolorzielony
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 542065
Producent Intellinet Network Solutions
Kod producenta 303898
EAN Nie
Strona www http://www.intellinet-network.com
Recenzje