Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

InsERT - mobilny Subiekt rozszerzenie o kolejne stanowisko

InsERT - mobilny Subiekt rozszerzenie o kolejne stanowisko

Kod: 146392

624,47 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaMOBSR
Zastosowanieoprogramowanie obsługujące sprzedaż
WersjaROZSZERZENIE NA KOLEJNE URZĄDZENIE !!!
Pakiet zawieraPłyta CD instalacyjna, koperta z dokumentacją programu (zawiera licencję, warunki licencji, certyfikat,kartę rejestracyjną), instruckja obsługi, materiały reklamowe dla użytkowników.
Opismobilny Subiekt to system wspomagający pracę handlowca w terenie. Program umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów i zbieranie zamówień. To wygodne i proste, a jednocześnie funkcjonalne narzędzie pracujące na urządzeniach mobilnych z
ekranem dotykowym. posiada dostęp do dokumentów i informacji o cenach towarów, stanach magazynowych, kontrahentach itp. W prosty sposób można również dodawać i edytować dane kontrahentów, wystawiać zamówienia, rachunki, faktury i wysyłać dokumenty doSubiekta GT. Możliwa jest praca zarówno w trybie online (bieżąca synchronizacja z Subiektem GT), jak i offline (synchronizacja po podłączeniu do internetu lub sieci lokalnej).
Liczba użytkowników1 szt
Liczba stanowisk1 szt
Wersja językowapolska
Wymagania systemowekomputer przenośny wyposażony w: ekran dotykowy, system operacyjny Windows Mobile 5 (Pocket PC Edition lub Pocket PC Phone Edition) lub Windows Mobile 6 (Classic lub Professional), od 1 do 5 MB wolnej pamięci plikowej (w zależności od urządzenia),dowolny dostęp do internetu (np. GSM, WiFi).komputer z zainstalowanym Subiektem GT aktywowanym do wersji 1.15 lub nowszej, stałe łącze internetowe z możliwością skonfigurowania dostępu z zewnątrz (publiczne IP lub DDNS, otwieranie jednego dowolnie wybranego portu),program ActiveSync lub jego odpowiednik (dystrybuowany bezpłatnie z komputerami przenośnymi).
Wymagania sprzętoweprocesor Pentium II 350 MHz (lub lepszym), 64 MB pamięci RAM (lub więcej), około 300 MB wolnego miejsca na dysku twardym, dowolny napęd CD-ROM,
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 146392
Producent InsERT
Kod producenta MOBSR
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.insert.com.pl
Recenzje