InsERT mobilny Subiekt - rozszerzenie o kolejne stanowisko

Be the first to review this product

PLN624.19
OR

InsERT mobilny Subiekt - rozszerzenie o kolejne stanowisko

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

Details

Kod ProducentaMOBSR
Zastosowanieoprogramowanie obsługujące sprzedaż
WersjaROZSZERZENIE NA KOLEJNE URZĄDZENIE !!!
Pakiet zawieraPłyta CD instalacyjna, koperta z dokumentacją programu (zawiera licencję, warunki licencji, certyfikat,kartę rejestracyjną), instruckja obsługi, materiały reklamowe dla użytkowników.
Opismobilny Subiekt to system wspomagający pracę handlowca w terenie. Program umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów i zbieranie zamówień. To wygodne i proste, a jednocześnie funkcjonalne narzędzie pracujące na urządzeniach mobilnych z
ekranem dotykowym. posiada dostęp do dokumentów i informacji o cenach towarów, stanach magazynowych, kontrahentach itp. W prosty sposób można również dodawać i edytować dane kontrahentów, wystawiać zamówienia, rachunki, faktury i wysyłać dokumenty doSubiekta GT. Możliwa jest praca zarówno w trybie online (bieżąca synchronizacja z Subiektem GT), jak i offline (synchronizacja po podłączeniu do internetu lub sieci lokalnej).
Liczba użytkowników1 szt
Liczba stanowisk1 szt
Wersja językowapolska
Wymagania systemowekomputer przenośny wyposażony w: ekran dotykowy, system operacyjny Windows Mobile 5 (Pocket PC Edition lub Pocket PC Phone Edition) lub Windows Mobile 6 (Classic lub Professional), od 1 do 5 MB wolnej pamięci plikowej (w zależności od urządzenia),dowolny dostęp do internetu (np. GSM, WiFi).komputer z zainstalowanym Subiektem GT aktywowanym do wersji 1.15 lub nowszej, stałe łącze internetowe z możliwością skonfigurowania dostępu z zewnątrz (publiczne IP lub DDNS, otwieranie jednego dowolnie wybranego portu),program ActiveSync lub jego odpowiednik (dystrybuowany bezpłatnie z komputerami przenośnymi).
Wymagania sprzętoweprocesor Pentium II 350 MHz (lub lepszym), 64 MB pamięci RAM (lub więcej), około 300 MB wolnego miejsca na dysku twardym, dowolny napęd CD-ROM,

Additional Information

Kod 146392
Producent InsERT
Kod producenta MOBSR
EAN No
Strona www http://www.insert.com.pl

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.