Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

IBoard TABLICA INTERAKTYWNA Interactive iBoard 82 DOTYKOWA

IBoard TABLICA INTERAKTYWNA Interactive iBoard 82 DOTYKOWA

Kod: 304427

3 307,16 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaiBoard 82
TechnologiaPozycjonowanie w podczerwieni
Rozdzielczość (linie na cal)4096x4096
Wymiary robocze1660x1160 mm
Powierzchniaceramiczna e3, suchościeralna, magnetyczna
Powierzchnia anti-reflexTak
Możliwość używania pisaków do tablic suchościeralnTak
Pisaki w zestawieWymazywacz, wskaźnik teleskopowy oraz 3 magnetyczne pisaki w kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim, umieszczone na inteligentnej ramie.
Przekątna robocza obrazu202,5 (80”)
Systemy operacyjneZgodność z systemami operacyjnymi: Windows 2000/XP/Vista/7 (32 i 64 bity).
OprogramowanieOprogramowanie w języku polskim. Oprogramowanie w języku polskim: praca na warstwach graficznych, blokowanie poszczególnych warstw, grupowanie elementów, definiowanie przeźroczystości, lupa - umożliwiająca powiększenie wybranego fragmentu grafiki lubtekstu, reflektor - skupiający uwagę słuchaczy na wybranym fragmencie prezentacji, kurtyna - pozwalająca na odkrywanie tylko istotnej dla nas w danym momencie części prezentowanej treści, narzędzia do geometrii - cyrkiel, linijka, ekierka, kątomierz,rozpoznawanie pojedynczych liter (również polskich) oraz wyrazów napisanych odręcznie i przekształcenie ich na czcionkę komputerową, inteligentny długopis automatycznie rozpoznający odręcznie narysowane figury geometryczne, kamera ekranu rejestrującawszystkie czynności wykonywane na tablicy tzn. pisanie, zaznaczanie, rysowanie, wstawianie zdjęć itd. i zapisująca je w formacie filmu avi, możliwość wykorzystania dołączonej galerii zdjęć i zasobów przydatnych podczas lekcji, np. gotowychanimacji flash itd.
OkablowanieStandardowy przewód:5m USB A-A
Zasilanie z USBTak
Informacje dodatkoweW zestawie: polskie oprogramowanie, zestaw akcesoriów oraz multimedialną instrukcję wideo "Krok po kroku", która umożliwi zapoznanie się z pełnymi możliwościami tablicy5 lat (3 lata + 2 po rejestracji na stronie (www.interaktywne.eu)
OpisTablica umożliwiająca dotykową obsługę przy jednoczesnym zachowaniu 100% odporności powierzchni na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu rozwiązanie to idealnie sprawdza się zarówno w szkolnictwie jak i sektorze biznesowym. Do pracy na tablicy iBoardmożna posłużyć się własnym palcem lub jednym z magnetycznych "pisaków" umieszczonych na specjalnej, inteligentnej ramie, umożliwiającej zmianę koloru pisania i funkcji wymazywania. Dzięki temu rozwiązaniu tablica nie ma żadnych wystających elementów,a nauczyciel chcąc skorzystać z pisaka nie musi się po niego schylać do półki.
wwwhttp://www.interaktywne.eu/produkt/16/tab2/iboard-82-dotykowa www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 304427
Producent IBoard
Kod producenta iBoard 82
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje