Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

IBoard iBoard 57

IBoard iBoard 57
2 423,22 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaiBoard 57
Technologiapozycjonowanie w podczerwieni
Rozdzielczość (linie na cal)4096x4096,przekątna 57''
Wymiary robocze106,5x800 mm
PowierzchniaMagnetyczna, lakierowana, zabezpieczona polimerami nanotechnologii, odporna na uszkodzenia mechaniczne.
Powierzchnia anti-reflexNie
Pisaki w zestawieWymazywacz, wskaźnik teleskopowy oraz 3 magnetyczne pisaki w kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim, umieszczone na inteligentnej ramie.
Przekątna robocza obrazu133,2 (52'')
Systemy operacyjneZgodnośc z systemami operacyjnymi Windows 2000/XP/Vista/7 (32 i 64 bity)
OprogramowanieOprogramowanie w języku polskim: praca na warstwach graficznych, blokowanie poszczególnych warstw, grupowanie elementów, definiowanie przeźroczystości, lupa - umożliwiająca powiększenie wybranego fragmentu grafiki lub tekstu, reflektor - skupiającyuwagę słuchaczy na wybranym fragmencie prezentacji, kurtyna - pozwalająca na odkrywanie tylko istotnej dla nas w danym momencie części prezentowanej treści, narzędzia do geometrii - cyrkiel, linijka, ekierka, kątomierz, rozpoznawanie pojedynczychliter (również polskich) oraz wyrazów napisanych odręcznie i przekształcenie ich na czcionkę komputerową, inteligentny długopis automatycznie rozpoznający odręcznie narysowane figury geometryczne, kamera ekranu rejestrująca wszystkie czynnościwykonywane na tablicy tzn. pisanie, zaznaczanie, rysowanie, wstawianie zdjęć itd. i zapisująca je w formacie filmu avi, możliwość wykorzystania dołączonej galerii zdjęć i zasobów przydatnych podczas lekcji, np.gotowych scenariuszy, animacji flash itd
Okablowanie5m USB A-A
Zasilanie z USBTak
Informacje dodatkoweRozmiar całkowity tablicy (wymiary / przekątna):116x89,5 (58cali). Powierzchnia aktywna:106,5x79,5. Przekątna powierzchni aktywnej: 133,2 (52”). Format obrazu:4:3. Paski skrótów: BRAK.Obsługa/,palec lub dowolny przedmiot.W zestawie: polskie oprogramowanie, zestaw akcesoriów oraz multimedialną instrukcję wideo "Krok po kroku", która umożliwi zapoznanie się z pełnymi możliwościami tablicy.Podłączenie do komputera / zasilanie: port USB.Rozdzielczość:4096x4096. Dokładność: <2 mm.Prędkość odczytu współrzędnych: Pierwsza kropka: 25ms, ciągła kropka: 8ms.Wymiary tablicy (mm):1160x895x40.Waga tablicy (kg): 15.bRAK GWARANCJI NA PISAKI ELEKT.Gwarancja:5 lat (3 lata + 2 po rejestracji na stronie www.interaktywne.eu). W zestawie:3 pisaki, wymazywacz, wskaźnik teleskopowy.Multimedialna instrukcja obsługi "Krok po kroku".Oprogramowanie w języku polskim.
OpisTablica umożliwiająca dotykową obsługę przy jednoczesnym zachowaniu 100% odporności powierzchni na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu rozwiązanie to idealnie sprawdza się zarówno w szkolnictwie jak i sektorze biznesowym.Do pracy na tablicy iBoard można posłużyć się własnym palcem lub jednym z magnetycznych "pisaków" umieszczonych na specjalnej, inteligentnej ramie, umożliwiającej zmianę koloru pisania i funkcji wymazywania.Dzięki temu rozwiązaniu tablica nie ma żadnych wystających elementów, a nauczyciel chcąc skorzystać z pisaka nie musi się po niego schylać do półki.
wwwhttp://www.interaktywne.eu/produkt/15/tab1/iboard-57-dotykowa www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 304426
Producent IBoard
Kod producenta iBoard 57
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje