Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A
1 521,64 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Transceiver HP X132 10G SFP+ LC SR

Transceiver 10-Gigabit w obudowie SFP+ obsł,ugują,cy standard 10-Gigabit SR, zapewniają,cy ł,ą,cznoś,ć, o przepustowoś,ci 10 Gb/s na odległ,oś,ć, do 300 m przez wielomodowe ł,ą,cze ś,wiatł,owodowe.

Gradientowy ś,wiatł,owó,d wielomodowy o ś,rednicy 62,5/125 µ,m lub 50/125 µ,m (rdzeń,/okł,adzina), z niską, zawartoś,cią, metali, zgodny odpowiednio z normami ITU-T G.651 i ISO/IEC 793-2 typu A1b lub A1a.

Waga0.02 kg
Pozostałe parametry

- Port: 1x LC 10-GbE (IEEE 802.3ae 10Gbase-SR) Full Duplex
- SFP+
- Zł,acze LC
- Pobó,r prą,du: 0.6W
- Fiber: Multi Mode
- Dł,ugoś,ć, obsł,ugiwanych przewodó,w: 2 - 400 m

Wymagania środowiskowe

- Temperatura pracy: od 0 do 70 stopni C
- Wilgotnosć, otoczenia pracy: 0 - 85 % (bez kondensacji)
- Temperatura przechowywania: od -40 do 85 stopni C
- Wilgotnoś,ć, otoczenia przechowywania: 5 - 95 % (bez kondensacji)
- Wysokoś,ć,: do 3 km

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 155421
Producent HP
Kod producenta J9150A
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.hp.pl
Recenzje