Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

HP X130 10G XFP LC ZR 1550nm Transceiver JD107A

HP X130 10G XFP LC ZR 1550nm Transceiver JD107A
66 741,60 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis0
Typ / długość fali1550 nm
Zasięg80 km
Max. prędkość przesyłu10 Gb/s
Akcesoria w zestawie0
Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 152920
Producent HP
Kod producenta JD107A
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.hp.pl
Recenzje