Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

HP HPE X130 10G XFP LC ZR 1550nm XCVR

HP HPE X130 10G XFP LC ZR 1550nm XCVR

Kod: 152920

66 223,40 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis0
Typ / długość fali1550 nm
Zasięg80 km
Max. prędkość przesyłu10 Gb/s
Akcesoria w zestawie0
Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 152920
Producent HP
Kod producenta JD107A
EAN 885631161104
Strona www http://www.hp.pl
Recenzje