Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

HP X130 10G XFP LC LR 1310nm Transceiver JD108B

HP X130 10G XFP LC LR 1310nm Transceiver JD108B
12 294,40 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis0
Typ / długość fali1310 nm
Zasięg10 km
Max. prędkość przesyłu10 Gb/s
Akcesoria w zestawie0
Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 152918
Producent HP
Kod producenta JD108B
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.hp.pl
Recenzje