Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Gembird światłowód krosowy LC-ST duplex mm 50/125 OM2 pomarańczowy 1m

Gembird światłowód krosowy LC-ST duplex mm 50/125 OM2 pomarańczowy 1m
34,13 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaCFO-LCST-OM2-1M
Nazwa produktuGembird światłowód krosowy LC-ST duplex mm 50/125 OM2 pomarańczowy 1m
ProducentGembird
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość1 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1LC duplex
Typ wtyczki 2ST duplex
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacjeIdealny do szybkiej transmisji danych z minimalną utratą sygnału
Kolorpomarańczowy
Masa netto0.032 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 311007
Producent Gembird
Kod producenta CFO-LCST-OM2-1M
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.gembird.us
Recenzje