Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Gembird światłowód krosowy LC-LC duplex mm 50/125 OM2 pomarańczowy 5m

Gembird światłowód krosowy LC-LC duplex mm 50/125 OM2 pomarańczowy 5m
40,96 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 6 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaCFO-LCLC-OM2-5M
Nazwa produktuGembird światłowód krosowy LC-LC duplex mm 50/125 OM2 pomarańczowy 5m
ProducentGembird
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość5 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1LC duplex
Typ wtyczki 2LC duplex
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Dodatkowe informacjeIdealny do szybkiej transmisji danych z minimalną utratą sygnału
Kolorpomarańczowy
Masa netto0.084 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 311005
Producent Gembird
Kod producenta CFO-LCLC-OM2-5M
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.gembird.us
Recenzje