Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

FiiO FIIO EM3 CZARNE SLUCHAWKI Z MI

FiiO FIIO EM3 CZARNE SLUCHAWKI Z MI

Kod: 1052679

54,61 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Duż,e dynamiczne przetworniki o ś,rednicy 14,8mm
EM3 wykorzystują, przetworniki NIB w oparciu o wysokiej elektroakustycznej, magnetycznej wydajnoś,ci. Ł,ą,czą,c w ten sposó,b zaawansowaną, technologię, z artystycznym strojeniem jest zagwarantowana najlepsza jakoś,ć, oraz muzykalnoś,ć, w brzmieniu. Czuł,oś,ć, jest wysoka dzię,ki nowoczesnej technologii, podczas gdy impedancja jest dobrze dobrana i wynosi 47 Ω,. Zapewnia to w ten sposó,b, iż, EM3 mogą, być, wysterowane z każ,dego ź,ró,dł,a bez utraty potencjał,u sł,uchawek. Duż,e dynamiczne przetworniki o ś,rednicy 14,8mm przynoszą, potę,ż,ny bas, a dobrze zaprojektowana otwarta obudowa przynosi znakomite wraż,enia sceny dź,wię,kowej i realistyczną, jakoś,ć, dź,wię,ku, przy zachowaniu autentycznoś,ci muzyki, aby w peł,ni poczuć, muzykę, na ż,ywo w dowolnym czasie i dowolnym miejscu.

Usprawniony, minimalistyczny design
Dzię,ki wielokrotnym pró,bą, projektowania i modyfikacji w aspektach estetycznych oraz akustycznych , EM3 wreszcie prezentują, się, w prostym i nowoczesnym stylu aerodynamiki zapewniają,c wspaniał,y widok dla oczu oraz wspaniał,y dź,wię,k dla uszu.

Mał,e i lekkie EM3 zapewniają, bezpieczne i wygodne uż,ytkowanie
Em3 waż,ą, tylko 13,6g i dopasowanie do uszu został,o przetestowane na wielu sztucznych i prawdziwych uszach. Zapewnił,o to komfort noszenia przez dł,uż,szy czas i dobre wł,aś,ciwoś,ci akustyczne. ,
*Mię,kkie gą,beczki zwię,kszają, komfort noszenia
Otwarte sł,uchawki douszne
Komfortowe z naturalną, sceną,


Mikrofon z pilotem do sterowania na kablu
EM3 posiadają, wbudowany wysokiej jakoś,ci mikrofon, któ,ry zagwarantuje niezakł,ó,coną, komunikację, gł,osową,. Nie przegapisz już, nieodebranych poł,ą,czeń,, w trakcie sł,uchania muzyki. Mikrofon zawiera szeroko kompatybilny przycisk sterowania, aby umoż,liwić, Ci kontrolowanie muzyki na swoim telefonie.

Wysokiej jakoś,ci pozł,acany wtyk jack 3,5mm w kształ,cie litery L ,
Sł,uchawki posiadają, pozł,acany sł,uchawkowy wtyk 3,5mm jack, w kształ,cie litery L. Został, zaprojektowany dla wygodnego i wytrzymał,ego uż,ytkowania. Wysokiej jakoś,ci pozł,acany wtyk zmniejsza straty jakoś,ci w kontakcie z telefonem, zachowują,c przy tym doskonał,y dź,wię,k.

Wytrzymał,e kable
Otoczoną, twardą, powł,oką, TPE, kable EM3 dysponują, duż,ą, elastycznoś,cią, i wysoką, wytrzymał,oś,cią, na rozcią,ganie. Kable rozcią,ga się, do 1,2 metra, jest odporny na plą,tanie i nie bę,dzie ł,atwo pę,kną,ć,, gdy zostanie pocią,gnię,ty przez przypadek.

Podwó,jne zapewnienie jakoś,ci
Mają,c doś,wiadczenie w produkcji dla takich marek jak Denon , LG, Samsung i Skullcandy , EM3 są, dopracowane. Doś,wiadczenie oraz technologia w poł,ą,czeniu z zaangaż,owaniem FiiO do jakoś,ci produktó,w, sprawia iż, EM3 staną, się, popularnym produktem znanym z , jego wysokiej jakoś,ci.

Opakowanie i akcesoria
Nowy design opakowania , prezentuje EM3 ze stylem i jakoś,cią, . Zawiera 3 pary , wytrzymał,ych oraz mię,kkich gą,bek, któ,re poprawiają, komfort noszenia na dł,uż,sze uż,ytkowanie.

KonstrukcjaDouszne
TechnologieBrak danych
Komunikacja bezprzewodowaNie
Złącza3,5 mm minijack
DźwiękStereo
Kontrola dźwiękuOdbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetoothNie dotyczy
Impedancja47 Ω,
Pasmo przenoszenia (min.)20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.)20 kHz
Czułość109 dB
MikrofonTak
Długość przewodu1.2 m
KolorCzarny
Waga13.6 g
Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1052679
Producent FiiO
Kod producenta FIIO EM3 CZARNE SLUCHAWKI Z MI
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje