Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Everki 34003

Everki 34003
448,21 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Torba na laptop 14.1" EKS620 Urbanite Everki
Torba do laptopa Urbanite został,a zaprojektowana w taki sposó,b, aby mogł,a pomieś,cić, zaskakują,cą, iloś,ć, sprzę,tu, jednocześ,nie nie sprawiają,c wraż,enia przeł,adowanej lub wypchanej. Ta nowoczesna, pionowa torba Messenger idealnie nadaje się, do przenoszenia laptopa lub do codziennego uż,ytku. Torba wykonana jest z wytrzymał,ego nylonu wysokiej jakoś,ci ze skó,rzanymi wstawkami oraz metalowymi akcentami.
Wiele praktycznych przegró,dek i inne wyją,tkowe rozwią,zania sprawiają,, ż,e torba Urbanite wyraź,nie wyró,ż,nia się, na tle konkurencji. Pasuje do laptopó,w: 14.1 cali (35,81 cm)/MacBook Pro 15.
Noś, ją, za uchwyty do noszenia lub przerzuć, swojego netbooka przez ramię,. Wygodny pas na ramię, jest regulowany z obu stron i pozostaje tam, gdzie ma być,, dla maksymalnej wygody!
 , , ,
Ograniczona doż,ywotnia gwarancja producenta
Moż,esz cieszyć, się, spokojem, wiedzą,c, ż,e w przypadku każ,dego produktu z rodziny Everki, nie musisz martwić, się, o odkryciu wady lub defektu po zakoń,czeniu okresu gwarancyjnego. Gwarancja Everki chroni zakup na wady produkcyjne w cał,ym cyklu ż,ycia produktu.

Zamykana na zamek kieszeń, szybkiego dostę,pu
Mał,a kieszeń, zapinana na zamek oferuje szybki i wygodny dostę,p do takich przedmiotó,w jak klucze, portfel, telefon komó,rkowy lub inne mniejsze rzeczy do któ,rych musisz mieć, szybki dostę,p w podró,ż,y.

Paski z regulacją,
Everki Urbanite posiada klamry i paski któ,re zapewniają, dodatkowe ś,rodki bezpieczeń,stwa, gdy torba jest w peł,ni zał,adowana. Wystarczy zał,adować, torbę,, poluzować, lub zacią,gną,ć, paski do odpowiedniej dł,ugoś,ci, a nastę,pnie przymocować, je za pomocą, dyskretnych klamr.

Duż,e i metalowe zamki bł,yskawiczne
Urbanite posiada mocne zamki, są, wię,ksze i bardziej trwał,e niż, zamki któ,re moż,esz znaleź,ć, na wię,kszoś,ci innych toreb w swojej klasie. Jego mocny, cał,kowicie metalowy zamek jest zbudowany tak aby chronić, Twoje kosztownoś,ci, gdy jesteś, w podró,ż,y.
Torba Everki to nie tylko lekkoś,ć, i wygoda, URBANITE oferuję, takż,e mnó,stwo akcentó,w wysokiej jakoś,ci jakich nie znajdzie się, w innych torbach.

Przekątna ekranu14,1''
Ilość komór1
Pasek na ramięTak
Uchwyt do rękiTak
MateriałNylon
Wymiary

- Komora na laptopa: 28.5 x 3 x 37 cm.
- Wymiary zewnę,trzne: 33 x 20 x 40 cm.

Waga1.27 kg
KolorCzarny
Video

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 672239
Producent Everki
Kod producenta 34003
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje