Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Equip światłowód SC-SC Duplex MM 50/125 OM2 2m (pomarańczowy)

Equip światłowód SC-SC Duplex MM 50/125 OM2 2m (pomarańczowy)
41,49 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta253312
Nazwa produktuEquip światłowód krosowy SC-SC duplex mm 50/125 OM2 LSOH pomarańczowy 2m
ProducentEquip
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość2 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1SC duplex
Typ wtyczki 2SC duplex
Maksymalna prędkość transmisjinie dotyczy
Kolorpomarańczowy
Masa netto0.034 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 174148
Producent Equip
Kod producenta 253312
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje