Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Equip Głośniki przenośne Głośnik bezprzewodowy Czarno-szary

Equip Głośniki przenośne Głośnik bezprzewodowy Czarno-szary

Kod: 670040

158,08 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Przenoś,ny gł,oś,nik, to idealny towarzysz podczas wakacyjnych eskapad za miasto, pobytu na plaż,y, czy w podró,ż,y. Wbudowany moduł, Bluetooth pozwala w mgnieniu oka sparować, ź,ró,dł,o dź,wię,ku takie jak tablet, laptop, czy smartfon z gł,oś,nikiem i cieszyć, się, ulubioną, muzyką, doskonał,ej jakoś,ci.
Jeś,li nie posiadasz urzą,dzeń, zgodnych z Bluetooth, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś, skorzystał, z tradycyjnej metody i poł,ą,czył, urzą,dzenia kablem z popularnym jackiem 3,5. Gł,oś,nik posiada ró,wnież, gniazdo na kartę, pamię,ci SD i zł,ą,cze USB. Dzię,ki temu moż,esz zainstalować, w urzą,dzeniu kartę, lub pendriva i odtwarzać, muzykę, bez dodatkowych urzą,dzeń,. Kiedy już, z gł,oś,nika popł,ynie muzyka, moż,esz w peł,ni kontrolować, brzmienie wszystkich tonó,w poprzez uż,ycie (graficznego) korektora. Jeszcze wię,cej basu? Niema sprawy. Dzię,ki osobnej regulacji niskich tonó,w i wydajnemu 5 ¼, calowemu subwooferowi, moż,esz zwię,kszyć, natę,ż,enie basu tak jak lubisz.
Gł,oś,nik jest wyposaż,ony w pasek na ramię, oraz solidną, podstawę,. Dzię,ki temu moż,esz go swobodnie przenosić, i bez obawy stawiać, na niemal każ,dej powierzchni. Przystosowany do pracy z urzą,dzeniami USB o niskim poborze mocy, moż,e odtwarzać, muzykę, przez ok 6 godzin bez koniecznoś,ci doł,adowania.

PrzeznaczeniePrzenośne
Stacja dokującaNie
RegulatoryRegulacja poziomu głośności
Moc głośników18 W
Moc subwoofera12 W
Pasmo przenoszenia (min.)100 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.)20 kHz
Stosunek sygnału do szumu80 dB
Komunikacja bezprzewodowaBluetooth
ZłączaUSB 2.0
Akcesoria w zestawie0
KolorCzarny
Wymiary

285 x 185 x 185 mm.

Waga1800 g
Pozostałe parametry

- Wejś,cie: 5V 500mA
- Wskaź,nik LED
- Obsł,ugiwane karty pamię,ci: SD
- Wbudowany equalizer (tylko tryb USB)

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 670040
Producent Equip
Kod producenta CLLSPKACTION
EAN 4015867188774
Strona www Nie dotyczy
Recenzje