Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Energizer 635710

Energizer 635710
3,64 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Bateria do zegarka 321 ENERGIZER –, wiodą,cego producenta baterii do zegarkó,w. Bateria najwyż,szej jakoś,ci o najwyż,szych parametrach z bardzo ró,wną, charakterystyką, rozł,adowywania co zapewnia dł,ugotrwał,e i stabilne zasilanie zegarkó,w i innych urzą,dzeń,. Technologia produkcji oparta na tlenku srebra (Si-Ox) jako czynnika dodatniego. Bateria ENERGIZER 321 wykonana jest w systemie zasilania Low –, Drain i dedykowana jest do zasilania wszystkich typó,w zegarkó,w oraz innych urzą,dzeń, z funkcjami o zwykł,ym poborze energii bez nadmiernych obcią,ż,eń,.

Oferowane baterie do zegarkó,w ENERGIZER 321 produkowane są, przy zastosowaniu najnowocześ,niejszych technologii oraz przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy Know-how z wielu dziedzin nauki i techniki. Baterie ENERGIZER 321 to 0% Mercury ( 0% rtę,ci) oraz 0% Lead (0% oł,owiu) z dbał,oś,ci o ś,rodowisko naturalne. Specjalny system uszczelnień, zabezpiecza przed wyciekami na zewną,trz. Nasza bateria ENERGIZER 321 nie przecieka i nie pokrywaja się, nalotem w trakcie uż,ytkowania. Zapewniamy dł,ugi termin przydatnoś,ci.

Polecane przez nas baterie do zegarkó,w ENERGIZER 321 moż,na stosować, w zegarkach szwajcarskich i japoń,skich na ró,wni z bateriami o oznaczeniach: Renata 321, Maxell SR616SW, Duracell D321, Sony SR616SW i innymi bateriami tej samej klasy. Przed zamó,wieniem prosimy sprawdzić, typ baterii oraz rodzaj poboru energii.

Napięcie1.55 V
Pojemność baterii0 mAh
Wymiary

6,80 x 1,65 mm

W zestawie

Opakowanie - szt.: blister 1 szt.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 257660
Producent Energizer
Kod producenta 635710
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.energizer-eu.com/pl
Recenzje