Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Edimax ET-912MST+ media converter 10/100BaseTX (RJ45) / 100BaseFX (MM ST) - 2km

Edimax ET-912MST+ media converter 10/100BaseTX (RJ45) / 100BaseFX (MM ST) - 2km
212,32 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaET-912MST+
Nazwa produktuEdimax media converter 10/100BaseTX (RJ45) / 100BaseFX (MM ST) - 2km
ProducentEdimax Technology
Klasa produktuKonwerter medialny
Protokół sieciowy i typ złącza 1FastEthernet 100BaseFX - ST
Protokół sieciowy i typ złącza 2FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Typ okablowania
  • światłowód wielomodowy 62.5/125 (OM1)
  • światłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
  • UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa
Wysokość26 mm
Szerokość71 mm
Długość94 mm
Masa netto0.6 kg
Dodatkowe informacje
  • automatyczne rozpoznawanie MDI-II/MDI-X na porcie 100BaseTX
  • tryb duplex i prędkość ustawiane automatycznie lub ręcznie
  • możliwość pracy samodzielnej lub w półce 19cali ET-910MCR
  • w zestawie zewnętrzny zasilacz DC 5V /1.6A
  • maksymalna odległość dla światłowodu 2km
  • automatyczny reset urządzenia po utracie zasilania
  • store and forward switching mechanism
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 127233
Producent Edimax
Kod producenta ET-912MST+
EAN 4710700925843
Strona www http://www.edimax.pl
Recenzje