Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module (850nm, max. 220-550m)

Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module (850nm, max. 220-550m)

Kod: 108259

162,46 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaMG-1000AMA
Nazwa produktuEdimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m
ProducentEdimax Technology
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
RodzajMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 108259
Producent Edimax
Kod producenta MG-1000AMA
EAN 4710700925485
Strona www http://www.edimax.pl
Recenzje