Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Edimax 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM module (1310nm, 10km)

Edimax 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM module (1310nm, 10km)
224,27 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaMG-1000AS1
Nazwa produktuEdimax 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM module, 1310nm, 10km
ProducentEdimax Technology
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
RodzajMiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 108258
Producent Edimax
Kod producenta MG-1000AS1
EAN Nie
Strona www http://www.edimax.pl
Recenzje