Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Edimax 1000Base-TX to 1000SX/LX SFP Fiber Optic Converter (Multi/Single mode)

Edimax 1000Base-TX to 1000SX/LX SFP Fiber Optic Converter (Multi/Single mode)
407,43 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaET-913SFP
Nazwa produktuEdimax 1000Base-TX to 1000SX/LX SFP Fiber Optic Converter (Multi/Single mode)
ProducentEdimax Technology
Klasa produktuKonwerter medialny
Protokół sieciowy i typ złącza 1GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Protokół sieciowy i typ złącza 2SFP GBIC slot
Szerokość74 mm
Długość102 mm
Masa netto0.2 kg
Dodatkowe informacjeWsparcie jumbo frame 9.6KB
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 264117
Producent Edimax
Kod producenta ET-913SFP
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.edimax.pl
Recenzje