Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Edifier SPK-EF-E255

Edifier SPK-EF-E255

Kod: 1063342

3 601,96 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Zestaw gł,oś,nikó,w Edifier E255 to produkt, któ,ry speł,ni Twoje najwyż,sze wymagania - gł,oś,niki Edifier zaskoczą, cię, czystoś,cią, dź,wię,ku, jakoś,cią, wykonania oraz designem, któ,ry zwró,ci uwagę, każ,dego kto odwiedzi twó,j dom.
Gł,ó,wną, zaletą, gł,oś,nikó,w Edifier E255 jest moc oraz ich wyglą,d. Jedni bę,dą, je kochać,, inni nienawidzić, ale to wł,aś,nie dzię,ki temu są, wyją,tkowe i nie znajdziecie drugiego takie produktu na rynku. Jednak na tym nie koń,czą, się, atuty tego zestawu. Warto wspomnieć,, ż,e gł,oś,niki te prezentują, się, bardzo elegancko. Bę,dą, one stanowił,y doskonał,y element wyposaż,enia gabinetu, pomieszczenia audiowizualnego czy pokoju sł,uż,ą,cego relaksowi.
 ,
Waż,ne informacje:
Gł,oś,niki tylne są, poł,ą,czone z przednimi za pomocą, technologii Bluetooth - oznacza to, ż,e nie ma kabli ł,ą,czą,cych pomię,dzy subwooferem a satelitami z tył,u. Mimo to gł,oś,niki nie są, na baterię, wię,c każ,da z satelit wymaga podł,ą,czenia do gniazdka z prą,dem. Jest to doś,ć, istotne przy zakupie tego modelu aby zwró,cić, uwagę,, czy posiadają, Pań,stwo gniazdko w pobliż,u miejsca, gdzie bę,dzie ustawiony gł,oś,nik. Satelity przednie są, podł,ą,czone do gł,oś,nika centralnego za pomocą, kabli doł,ą,czonych do zestawu.
 ,
Waż,ne informacje:
Gł,oś,niki nie mają, funkcji odbioru muzyki poprzez Bluetooth - opcja przesył,ania muzyki z telefonu lub tabletu jest tutaj NIEDOSTĘ,PNA.

System5.1
PrzeznaczenieMuzyka
Stacja dokującaNie
RegulatoryPilot
Moc głośników (sumaryczna)180 W
Moc subwoofera220 W
Stosunek sygnału do szumu95 dB
Komunikacja bezprzewodowaBrak danych
ZłączaAUX
ZasilanieBrak danych
Akcesoria w zestawie0
KolorCzerwony
Wymiary0
Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1063342
Producent Edifier
Kod producenta SPK-EF-E255
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.edifier-international.com
Recenzje