Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Digitus światłowód krosowy (duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 2m)

Digitus światłowód krosowy (duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 2m)
33,86 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 5 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaDK-2512-02
Nazwa produktuDigitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 ST-SC, 2m, 15 LGW
ProducentDIGITUS
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość2 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1SC duplex
Typ wtyczki 2ST duplex
Maksymalna prędkość transmisji1 Gb/s
Kolorpomarańczowy
Masa netto0.07 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 127875
Producent Digitus
Kod producenta DK-2512-02, DK-2512-02 / A-DK-2512-02
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.digitus.info
Recenzje