Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Digitus światłowód krosowy (duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m)

Digitus światłowód krosowy (duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m)
26,75 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 3 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaDK-2522-01
Nazwa produktuDigitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW
ProducentDIGITUS
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość1 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1SC duplex
Typ wtyczki 2SC duplex
Maksymalna prędkość transmisji1 Gb/s
Kolorpomarańczowy
Masa netto0.055 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 127873
Producent Digitus
Kod producenta DK-2522-01, DK-2522-01, A-DK-2522-01
EAN 4016032301981
Strona www http://www.digitus.info
Recenzje