Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Digitus światłowód krosowy duplex MM 50/125 OM2 LC-LC 5m

Digitus światłowód krosowy duplex MM 50/125 OM2 LC-LC 5m
43,34 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 8 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaDK-2533-05
Nazwa produktuDigitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 5m, 15 LGW
ProducentDIGITUS
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Długość5 metr
Typ okablowaniaświatłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Typ wtyczki 1LC duplex
Typ wtyczki 2LC duplex
Maksymalna prędkość transmisjibrak danych
Kolorpomarańczowy
Masa netto0.982 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 244114
Producent Digitus
Kod producenta DK-2533-05
EAN Nie
Strona www http://www.digitus.info
Recenzje