Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Digitus konwerter Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45) / 10/100BaseFX MM SC Duplex,

Digitus konwerter Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45) / 10/100BaseFX MM SC Duplex,
135,64 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 4 szt)

Opis

Szczegóły

Szczegóły gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi 2 lata, z moż,liwoś,cią, bezpł,atnego przedł,uż,enia jej przez uż,ytkownika do 5 lub 15 lat,
po warunkiem zarejestrowania produktu na stronie www.digitus.pl w terminie 4 tygodni od daty zakupu.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 280000
Producent Digitus
Kod producenta DN-82020-1
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.digitus.info
Recenzje