Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

D-Link konwerter GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX MM (SC-Duplex) 550m

D-Link konwerter GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX MM (SC-Duplex) 550m

Kod: 26298

695,58 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 3 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaDMC-700SC/E
Nazwa produktuD-Link konwerter GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX MM (SC-Duplex)-550m
ProducentD-Link
Klasa produktuKonwerter medialny
Protokół sieciowy i typ złącza 1GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Protokół sieciowy i typ złącza 2GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Typ okablowania
  • światłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
  • UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa
  • FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa
  • światłowód wielomodowy 62.5/125 (OM1)
Wysokość88 mm
Szerokość25 mm
Długość120 mm
Dodatkowe informacje
  • automatyczne rozpoznawanie MDI-II/MDI-X na porcie 1000BaseTX
  • wsparcie dla protokołu 802.3x Flow Control
  • możliwość pracy samodzielnej lub w półce 19cali DMC-1000
  • w zestawie zewnętrzny zasilacz 7.5V, 1.5A
  • maksymalna odległość dla światłowodu 550m
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 26298
Producent D-Link
Kod producenta DMC-700SC, DMC-700SC/E
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.dlink.pl
Recenzje