Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

D-Link konwerter FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45) - 100BaseFX MM (SC-Duplex) 2km

D-Link konwerter FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45) - 100BaseFX MM (SC-Duplex) 2km
241,01 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 2 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaDMC-300SC/E
Nazwa produktuD-Link konwerter FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km
ProducentD-Link
Klasa produktuKonwerter medialny
Protokół sieciowy i typ złącza 1FastEthernet 100BaseFX - SC
Protokół sieciowy i typ złącza 2FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Typ okablowania
  • światłowód wielomodowy 62.5/125 (OM1)
  • światłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
  • FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa
  • UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa
Wysokość88 mm
Szerokość25 mm
Długość120 mm
Dodatkowe informacje
  • automatyczne rozpoznawanie MDI-II/MDI-X na porcie 100BaseTX
  • wsparcie dla protokołu 802.3x Flow Control
  • możliwość pracy samodzielnej lub w półce 19cali DMC-1000
  • w zestawie zewnętrzny zasilacz 7.5V, 1.5A
  • maksymalna odległość dla światłowodu 2km
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 26293
Producent D-Link
Kod producenta DMC-300SC, DMC-300SC/E
EAN 7900692418028
Strona www http://www.dlink.pl
Recenzje