Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

D-Link DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX 10km

D-Link DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX 10km
322,27 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 1 szt)

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaDEM-310GT
Łącze miedzianenie dotyczy
Łącze optycznePort światłowodowy LC 1000 Mb/s LX (standard IEEE 802.3z)
Łącze fizyczneŚwiatłowód Singlemode 9/125 µm o maksymalnej długości 10 km
Typ portówMini GBIC, 1000BaseLX (LC-Duplex)
Zgodność ze standardemTryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s, IEEE 802.3z
Sygnalizacja LEDNie
OpisTransceiver Mini GBIC, 1000BaseLX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy LX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światłowód Singlemode 9/125 µm o maksymalnej długości 5 km, tryb pełnodupleksowy, kontrola przepływu 802.3x, wymiana "na gorąco"
Informacje dodatkoweKontrola przepływu IEEE 802.3x, Wymiana "na gorąco",
wwwhttp://www.dlink.pl/?go=gNTyP9CgrdFOIC4AStFCF834mptYKO9ZTdvhLPG3yV3oUYF+gKltbNlwaaFp6DQoHDrqyydB/owKAt7n www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 433716
Producent D-Link
Kod producenta DEM-310GT
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.dlink.pl
Recenzje