Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cresyn Cresyn C750H Biale

Cresyn Cresyn C750H Biale
216,53 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

C750H to najwyż,szy model z nowej serii Cresyna. Producent postawił, w nim na wyglą,d dostosowują,c go do bież,ą,cych trendó,w. Nauszne sł,uchawki mają, ciekawie rozwią,zany, masywny pał,ą,k oraz bardzo wygodne, mię,kkie nauszniki. Pozwalają, na dł,ugotrwał,e sł,uchanie muzyki bez uczucia zmę,czenia.

Cresyn analogicznie do modelu C590H wyposaż,ył, model C750H w dwa odpinane kable w tym jeden z mikrofonem i pilotem do sterowania telefonem lub ipodem zapewniają, ś,wietną, wygodę, obsł,ugi. Jakby tego był,o mał,o w sł,uchawkach zamontowano wejś,cie jack pod kabel po obu stronach co umoż,liwia umocowanie kabla po lewej lub po prawej stronie, ale to nie wszystko. Pod wolne wejś,cie jack moż,emy podpią,ć, drugą, parę, sł,uchawek i sł,uchać, muzyki wspó,lnie z kolegą,/koleż,anką,.

Zaawansowane 40 mm przetworniki stosowane w modelu C750H zapewniają, bardzo dobre kreowanie sceny, potę,ż,ny, wypeł,niony bas, wierną, ś,rednicę,, oraz bł,yszczą,ce wysokie tony o ś,wietnej rozdzielczoś,ci. Nowoczesne przetworniki w poł,ą,czeniu z przemyś,laną, konstrukcją,, sprawiają, ż,e C750H mogą, konkurować, z wyraź,nie droż,szymi produktami konkurencji.
Wysoka skutecznoś,ć, sł,uchawek sprawia ż,e ś,wietnie sprawdzi się, z dowolnym odtwarzacz czy też, smartfonem, zapewniają,c ś,wietną, jakoś,ć, dź,wię,ku bez koniecznoś,ci korzystania ze wzmacniacza. Solidne wykonanie wraz z niebanalnym wyglą,dem i ś,wietną, jakoś,cią, dź,wię,ku to poł,ą,czenie, któ,re bę,dzie cieszyć, uż,ytkownika przez dł,ugi czas.

KonstrukcjaNauszne
Komunikacja bezprzewodowaNie
Złącza3,5mm minijack
PołączeniePrzewodowe
Impedancja32 Ohm
Pasmo przenoszenia

20 Hz ~, 20 kHz

Czułość105 dB
MikrofonTak
Długość przewodu1.2 m
Waga170 g
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 380169
Producent Cresyn
Kod producenta Cresyn C750H Biale
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.cresyn.com
Recenzje