Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cresyn Cresyn C560H Mint

Cresyn Cresyn C560H Mint
278,96 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

C560H to najwyż,szy model otwierają,cy nową, linię, sł,uchawek koreań,skiego producenta.
Potę,ż,ne 40 mm przetworniki, technologia Multi-Tune i specjalne nauszniki wypeł,nione pamię,tają,cą, pianką, pozwalają, uzyskać, niezwykle wł,aś,ciwoś,ci akustyczne. To nasza najbardziej udana konstrukcja - elegancka i nowoczesna.

Cresyn C560H to najwyż,szej klasy sł,uchawki hifi . Cresyn speł,nił, wymagania klientó,w i stworzył, sł,uchawki wyró,ż,niają,ce się, wyglą,dem oraz doskonał,ym brzmieniem. Gł,ó,wne cechy to kolorowy pał,ą,k, aluminiowe elementy konstrukcji, odpinany pojedynczy przewó,d z mikrofonem i regulacją, gł,oś,noś,ci.

Zamknię,ta konstrukcja sł,uchawek jest typowo portable. Muszle wykonane są, z przyjemnego materiał,u imitują,cego skó,rę,. Same muszle są, niewielkie, ale nie uciskają, uszu. Sł,uchawki są, bardzo wygodne i wytrzymał,e. Przewó,d w sł,uchawkach jest odpinany i umoż,liwia wspó,ł,pracę, z wieloma telefonami z Androidem oraz z iPhonami. Uzyskano to dzię,ki wyposaż,eniu sł,uchawek w elegancki mini pilot z mikrofonem, któ,ry umoż,liwia opró,cz odbierania rozmó,w ró,wnież, sterowanie gł,oś,noś,cią, sł,uchawek. Przewó,d moż,emy podpią,ć, bą,dź, do lewej, bą,dź, do prawej sł,uchawki. Moż,emy ró,wnież, podpią,ć, inne sł,uchawki i sł,uchać, tej samej muzyki z przyjacielem czy dziewczyną,.

Brzmienie Cresyn C560H jest wybitne. Każ,dy dź,wię,k ma swoje miejsce, nie mamy efektu zlania. Mimo konstrukcji zamknię,tej uzyskano szeroką, scenę,. Dź,wię,ki nie starają, się, dominować,, tworzą, jedną, cał,oś,ć,. Dopiero teraz moż,na naprawdę, usł,yszeć, na nowo, wspaniał,e realizacje pł,yt. Dostę,pny w 3 kolorach: Czarnym, biał,ym i seledynowym.

KonstrukcjaZ muszlami nausznymi
TechnologieBrak
Komunikacja bezprzewodowaNie
Złącza3,5mm minijack
DźwiękStereo
Kontrola dźwiękuRegulacja głośności
Funkcje bluetoothNie dotyczy
Impedancja32 Ω,
Pasmo przenoszenia (min.)14 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.)24 kHz
Czułość102 dB
MikrofonTak
Długość przewodu1.1 m
KolorMiętowy
Pozostałe parametry

- Typ przetwornika - zamknię,ty dynamiczny
- Przetwornik - 40 mm
- Max moc wejś,ciowa: 1,000mW

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 641743
Producent Cresyn
Kod producenta Cresyn C560H Mint
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.cresyn.com
Recenzje