Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cresyn Cresyn C555S Srebrne

Cresyn Cresyn C555S Srebrne
157,69 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Cresyn Axis C555S Black

Odpowiednik modelu C555H dodatkowo z umieszczonym pilotem sterowania na kablu. W produktach Apple (Ipod, Iphone, Ipad, Itouch) umoż,liwia odbieranie/koń,czenie rozmó,w oraz sterowanie muzyki

Nastę,pca bardzo popularnego modelu C550S. Tym razem producent wł,oż,ył, sporo wysił,ku nad poprawieniem stylizacji sł,uchawek oraz samego brzmienia.

Na kablu umieszczony pilot z moż,liwoś,cią, odbierania i koń,czenia rozmó,w oraz funkcjami sterowania muzyką,. Pilot kompatybilny jest z produktami Apple oraz Samsung Galaxy.

Nowa seria podobnie jak poprzednia charakteryzuje się, sprytnym systemem skł,adania co niewą,tpliwie stanowi istotny atut w sł,uchawkach przenoś,nych. Sprawnym ruchem rę,ki moż,na zł,oż,yć, sł,uchawki i rozł,oż,yć,. Nowe C555S wykonane są, z aluminium, szczotkowanego na muszlach, w kolorze czerni lub srebra. Dzię,ki temu prezentują, się, perfekcyjnie, a w kontakcie bezpoś,rednim dają, poczucie obcowania z produktem wysokiej pó,ł,ki.

C555S mają, rozszerzone pasmo i scenę,. Grają, mocno i dynamicznie. Bas jest tutaj wyją,tkowym atutem. Ś,wietna izolacja, lekka konstrukcja i wygodne mię,kkie poduszki sprawiają, iż, są, to idealne sł,uchawki przenoś,ne na miasto. Niezależ,nie jakiej muzyki sł,uchasz i z jakiego ź,ró,dł,a dź,wię,ku korzystasz, bę,dziesz zadowolony z tego wyboru.

Uwaga: Sł,uchawka moż,e też, dział,ać, z 90% telefonó,w nastę,pują,cych marek: HTC, Samsung, Blackberry, LG, Nokia, Motorola, Sony Ericsson, Huawei.W takim przypadku nie jest wykorzystana w 100% funkcjonalnoś,ć, pilota.

Aby umoż,liwić, prawidł,owe poł,ą,czenie pinó,w zapewniają,cych kompatybilnoś,ć, z twoim telefonem należ,y zakupić, przejś,ció,wkę, FiiO LU1. Przed zakupem zalecamy sprawdzenie kompatybilnoś,ci swojego telefonu z przejś,ció,wką,.

Uwaga: Pilot opró,cz kompatybilnoś,ci z produktami Apple począ,wszy do 3 Generacji, jest ró,wnież, kompatybilny w podstawowej funkcjonalnoś,ci ró,wnież, z produktami marek: HTC oraz Blackberry

Marka Cresyn pochodzi z Korei i istnieje już, 50 lat. Jest to jeden z najwię,kszych producentó,w sł,uchawek na ś,wiecie. Produkty tej marki wyró,ż,niają, się, wysokim wskaź,nikiem jakoś,ci do ceny.Firma produkuje ró,wnież, wersje OEM/ODM dla takich marek jak: Apple, Iriver, Samsung, Toshiba, LG, JVC, Audio-Technica, Motorola , Sony, Panasonic, Sharp, Blackberry, HP, Pantek i wielu innych. Cresyn to wł,asna marka producenta, któ,rą, wprowadza aktualnie do Europy. Producent oferuje ró,wnież, produkty klasy HI-End pod marką, Phiaton.

KonstrukcjaNauszne
TechnologiaTłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowaNie
Złącza3,5mm minijack
PołączeniePrzewodowe
Impedancja40 Ohm
Pasmo przenoszenia

10 ~, 21,000 Hz

Czułość110 dB
MikrofonTak
Długość przewodu1.2 m
Pozostałe parametry

Gł,oś,niki : Ø, 40 mm
Max. Moc Wejś,ciowa : 500 mW

Kolor

Srebrny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 270259
Producent Cresyn
Kod producenta Cresyn C555S Srebrne
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.cresyn.com
Recenzje