Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cresyn Cresyn C555H Srebrne

Cresyn Cresyn C555H Srebrne
137,57 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Cresyn Axis C555H Black

Nastę,pca bardzo popularnego modelu C550H. Tym razem producent wł,oż,ył, sporo wysił,ku nad poprawieniem stylizacji sł,uchawek oraz samego brzmienia.

Nowa seria podobnie jak poprzednia charakteryzuje się, sprytnym systemem skł,adania co niewą,tpliwie stanowi istotny atut w sł,uchawkach przenoś,nych. Sprawnym ruchem rę,ki moż,na zł,oż,yć, sł,uchawki i rozł,oż,yć,. Nowe C555H wykonane są, z aluminium, szczotkowanego na muszlach, w kolorze czerni lub srebra. Dzię,ki temu prezentują, się, perfekcyjnie, a w kontakcie bezpoś,rednim dają, poczucie obcowania z produktem wysokiej pó,ł,ki. ,

C555H mają, rozszerzone pasmo i scenę,. Grają, mocno i dynamicznie. Bas jest tutaj wyją,tkowym atutem. Ś,wietna izolacja, lekka konstrukcja i wygodne mię,kkie poduszki sprawiają, iż, są, to idealne sł,uchawki przenoś,ne na miasto. Niezależ,nie jakiej muzyki sł,uchasz i z jakiego ź,ró,dł,a dź,wię,ku korzystasz, bę,dziesz zadowolony z tego wyboru.

Marka Cresyn pochodzi z Korei i istnieje już, 50 lat. Jest to jeden z najwię,kszych producentó,w sł,uchawek na ś,wiecie. Produkty tej marki wyró,ż,niają, się, wysokim wskaź,nikiem jakoś,ci do ceny.Firma produkuje ró,wnież, wersje OEM/ODM dla takich marek jak: Apple, Iriver, Samsung, Toshiba, LG, JVC, Audio-Technica, Motorola , Sony, Panasonic, Sharp, Blackberry, HP, Pantek i wielu innych. Cresyn to wł,asna marka producenta, któ,rą, wprowadza aktualnie do Europy. Producent oferuje ró,wnież, produkty klasy HI-End pod marką, Phiaton.

KonstrukcjaNauszne
TechnologiaTłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowaNie
Złącza3,5mm minijack
PołączeniePrzewodowe
Impedancja40 Ohm
Pasmo przenoszenia

10 ~, 21,000 Hz

Czułość110 dB
MikrofonNie
Długość przewodu1.2 m
Pozostałe parametry

Gł,oś,niki : Ø, 40 mm
Max. Moc Wejś,ciowa : 500 mW

Kolor

Srebrny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 270257
Producent Cresyn
Kod producenta Cresyn C555H Srebrne
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.cresyn.com
Recenzje