Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Creative Aurvana Live2 słuchawki nauszne czarno-czerwone

Creative Aurvana Live2 słuchawki nauszne czarno-czerwone

Kod: 528602

418,92 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 9 szt)

Opis

Szczegóły

Opis

Aurvana Live!2
Zestaw sł,uchawkowy zapewniają,cy wyją,tkowo wyraziste brzmienie
.
Sł,uchawki Creative Aurvana Live!2 skonstruowane w oparciu o swojego nagradzanego poprzednika zapewniają, realistyczne wraż,enia akustyczne i gł,ę,bszy bas. Sł,uchawki posiadają, przetworniki 40 mm z biocelulozy zapewniają,ce nieskazitelne brzmienie, natomiast wyś,ció,ł,ka muszli wykonana ze znakomitej sztucznej skó,ry proteinowej, posiadają,ca piankę, dopasowują,cą, się, do kształ,tu uszu, zapewnia doskonał,ą, izolację, akustyczną,. Nawet wielogodzinne uż,ytkowanie sł,uchawek nie powoduje zmę,czenia.

Zestaw sł,uchawkowy zapewniają,cy wyją,tkowo wyraziste brzmienie.
Zanurz się, w realistycznym brzmieniu i gł,ę,bokich tonach basowych i poznaj niezró,wnaną, wygodę, korzystania z zestawu sł,uchawkowego Creative Aurvana Live!2. Innowacyjna technologia przetwornikó,w z biocelulozy oraz znakomite dostrojenie dź,wię,ku zapewniają, naturalne i wierne brzmienie. Zestaw jest ró,wnież, wyposaż,ony w odpinany kabel z wbudowanym mikrofonem i regulacją, gł,oś,noś,ci, co pozwala na prowadzenie rozmó,w przez smartfona. Zestaw sł,uchawkowy Aurvana Live!2 speł,ni wszystkie Twoje wymagania podczas rozmó,w czy spę,dzania czasu na rozrywce.

Niezwykle wyraziste brzmienie.
Precyzyjna jakoś,ć, odtwarzania
Doskonał,e przetworniki neodymowe 40 mm z membraną, z biocelulozy oraz precyzyjne dostrojenie sł,uchawek Aurvana Live!2 zapewniają, realistyczny dź,wię,k i sprawiają,, ż,e czujesz się, tak, jakbyś, sł,uchał, muzyki na ż,ywo.

Wygoda odtwarzania i prowadzenia rozmó,w.
Zestaw sł,uchawkowy jest wyposaż,ony w nieplą,czą,cy się,, pł,aski kabel audio wysokiej jakoś,ci z wbudowanym mikrofonem i zdalne sterowanie jednym przyciskiem do regulacji gł,oś,noś,ci podczas korzystania ze smartfonó,w. Kabel moż,na odpią,ć, lub zastą,pić, innym wybranym kablem.

Zaprojektowane z myś,lą, o wygodzie.
Wyś,ció,ł,ka ze znakomitej sztucznej skó,ry proteinowej z pianką, dopasowują,cą, się, do kształ,tu uszu sprawia, ż,e muszle są, wygodne nawet w przypadku wielogodzinnego uż,ytkowania.
Zestaw sł,uchawkowy Aurvana Live!2 ł,ą,czy estetykę, z lekkoś,cią,, dostę,pny jest w dwó,ch atrakcyjnych wersjach kolorystycznych oraz posiada pał,ą,k wykonany ze stopu metali, co zapewnia dodatkową, wytrzymał,oś,ć, produktu.
Skł,adane muszle są, idealne do odsł,uchiwania nagrań, oraz umoż,liwiają, wygodne przechowywanie. Dla dodatkowej wygody do zestawu doł,ą,czone jest ró,wnież, mię,kkie etui podró,ż,ne z mikrofibry.

KonstrukcjaZ muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowaNie
Złącza3,5mm minijack
DźwiękStereo
Kontrola dźwiękuRegulacja głośności
Funkcje bluetoothNie dotyczy
Pasmo przenoszenia (min.)10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.)30 kHz
Czułość105 dB
MikrofonTak
Długość przewodu1.2 m
KolorCzerwony
Waga255 g
Pozostałe parametry

Rozdzielanie wyjś,cia audio i wejś,cia mikrofonowego
Kompatybilny z Sound Blaster Audio/Mic Splitter Adapter do uż,ytku z notebookó,w lub komputeró,w PC z oddzielnym zł,ą,czem 3.5mm audio mikrofonu.

Akcesoria w zestawie

- 1 para sł,uchawek Creative Aurvana Live!2
- 1 odpinany, pł,aski kabel audio (1,2 m) z wbudowanym mikrofonem i jeden przycisk zdalnego sterowania z regulacją, gł,oś,noś,ci, pozł,acana 4-stykowa wtyczka stereo 2,5 mm - 3,5 mm
- 1 mię,kkie etui podró,ż,ne z mikrofibry

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 528602
Producent Creative
Kod producenta 51EF0660AA004
EAN 5390660185052
Strona www http://www.creative.pl
Recenzje