Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cooler Master podkładka pod mysz Swift-RX Small

Cooler Master podkładka pod mysz Swift-RX Small

Kod: 748957

33,68 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 1 szt)

Opis

Szczegóły

Opis

Swift-RX to podkł,adka pod mysz, skierowana dla graczy, któ,rzy cenią, sobie szybkoś,ć, i komfort uż,ytkowania. Powierzchnia robocza został,a wykona z materiał,u Microscopic Synthetic Mesh, któ,ry charakteryzuje bardzo mał,y wspó,ł,czynnik tarcia. Dzię,ki nano wł,ó,knom o unikalnej gł,adkoś,ci podkł,adka zapewnia doskonał,ą, precyzję, zaró,wno dla myszek z sensorem optycznym, jak i laserowym.

Spó,d Swift-RX wykonano w 100% z naturalnego kauczuku, co sprawia, ż,e podkł,adka przylega stabilnie do blatu i nie przesuwa się, w najmniej odpowiednim momencie. Dodatkową, zaletą, nowego produktu jest specjalne obszycie krawę,dzi, któ,re zapobiega rozwarstwianiu i strzę,pieniu się, podkł,adki. Dzię,ki temu Swift-RX jest bardziej odporna na zniszczenie i dł,uż,ej zachowuje swoje wł,aś,ciwoś,ci.

Podkł,adka pod mysz z serii Swift-RX jest dostę,pna w trzech rozmiarach w zależ,noś,ci od potrzeb każ,dego z graczy. Mał,y format o wymiarach 250x210 mm, ś,redni 320x270 mm oraz format large, czyli propozycja dla najbardziej wymagają,cych - 450x360 mm. Gruboś,ć, podkł,adki wynosi 3 mm.

KolorCzarny
Podkładka pod nadgarstekNie
Akcesoria w zestawie0
Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 748957
Producent Cooler Master
Kod producenta SGS-4110-KSMM1
EAN 4719512047842
Strona www http://www.coolermaster.com
Recenzje