Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cisco Systems Switch zarządzalny Cisco WS-C2960X-24TS-LL 24xGE, 2x SFP, LAN Lite

Cisco Systems Switch zarządzalny Cisco WS-C2960X-24TS-LL 24xGE, 2x SFP, LAN Lite
4 043,21 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Przeł,ą,cznik zarzą,dzalny Cisco Catalyst 2960-X

ZastosowanieŚrednie i duże firmy
Warstwa przełączaniaL3
Architektura sieciGigabitEthernet
Liczba portów 10/100 MbpsBrak
Liczba portów 10/100/1000 Mbps24
Liczba portów 10GbBrak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+)Brak
Liczba portów PoE+Brak
Liczba portów COMBOBrak
Liczba portów SFP2
Liczba portów SFP+Brak
Port konsoliTak
Przepustowość100 Gb/s
Prędkość przekazywania68.5 Mpps
Bufor pamięci64 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC16000
Obsługa ramek JumboTak
Rozmiar ramki Jumbo9 KB
Możliwość łączenia w stosNie
Liczba grup VLAN64
VLAN

- VLAN IDs : 4096
- MAC-based VLAN
- Private VLANs (Edge)
- Multidomain Authentication
- ACL VLAN
- Dynamic VLAN assignment
- Per-VLAN Rapid Spanning Tree (PVRST+)
- IEEE 802.1Q VLAN
- Switching Database Manager (SDM)
- VLAN1
- Multicast VLAN Registration (MVR)
- Voice VLAN
- Cisco VLAN Trunking Protocol (VTP)

Obsługiwane protokoły i standardy

- IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
- IEEE 802.1p CoS Prioritization
- IEEE 802.1Q VLAN
- IEEE 802.1s
- IEEE 802.1w
- IEEE 802.1X
- IEEE 802.1ab (LLDP)
- IEEE 802.3ad
- IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
- IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
- IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
- IEEE 802.3 10BASE-T
- IEEE 802.3u 100BASE-TX
- IEEE 802.3ab 1000BASE-T
- IEEE 802.3z 1000BASE-X
- RMON I and II standards
- SNMP v1, v2c, and v3
- IEEE 802.3az
- IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
- IEEE 802.1ax

QoS

- 8 kolejek , DSCP
- Cross-stack QoS
- Cisco committed information rate (CIR)
- Rate limiting
- Shaped Round Robin (SRR) / Weighted Tail Dro (WTD)
- Flow-based rate limiting
- 802.1p CoS

Bezpieczeństwo

- MAC-based VLAN assignment
- Cisco TrustSec
- Comprehensive 802.1X
- IPv6 First-Hop
- Device Sensor/Device Classifier
- Cisco Trust Anchor
- Cisco Threat Defense
- Private VLAN
- Unicast Reverse Path Forwarding (uRPF)
- Multidomain Authentication
- ACLs (VLAN, Router, Port-based)
- SSH, Kerberos, SNMP v3
- SPAN
- TACACS+ / RADIUS
- MAC Adress Notification
- Multilevel security on console access
- BPDU Guard
- Spannin Tree Root Guard (STRG)
- IGMP filtering
- Dynamic VLAN

Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja0
Funkcje L20
Funkcje L30
Pozostałe funkcje0
Typ obudowyRack
WentylatorNie
ZasilaczWewnętrzny
Pobór mocy0.035 kW
Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF)622350 h
Akcesoria w zestawie0
Zasilanie

100-240 VAC (1-0.5A) 50/60Hz

Wymiary

4.5 x 27.9 x 44.5 cm

Waga3.7 kg
Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 434751
Producent Cisco Systems
Kod producenta WS-C2960X-24TS-LL
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.cisco.com/web/PL
Recenzje