Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cisco Systems Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

Cisco Systems Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM
523,48 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 5 szt)

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaGLC-SX-MMD=
Łącze optyczneLC/PC
Łącze fizyczneSFP
Typ portówLC/PC
Sygnalizacja LEDNie
Opis1000BASE-SX SFP moduł dla MMF, 850-nm wavelength, zwiększony zakres temperatury pracy DOM, podwójne złącze LC/PC
wwwhttp://www.cisco.com/en/US/docs/interfaces_modules/transceiver_modules/compatibility/matrix/OL_6981.html www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 278986
Producent Cisco Systems
Kod producenta GLC-SX-MMD=
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.cisco.com/web/PL
Recenzje