Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cisco Systems Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

Cisco Systems Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

Kod: 278986

352,64 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 3 szt)

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaGLC-SX-MMD=
Łącze optyczneLC/PC
Łącze fizyczneSFP
Typ portówLC/PC
Sygnalizacja LEDNie
Opis1000BASE-SX SFP moduł dla MMF, 850-nm wavelength, zwiększony zakres temperatury pracy DOM, podwójne złącze LC/PC
wwwhttp://www.cisco.com/en/US/docs/interfaces_modules/transceiver_modules/compatibility/matrix/OL_6981.html www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 278986
Producent Cisco Systems
Kod producenta GLC-SX-MMD=
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.cisco.com/web/PL
Recenzje