Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
754,27 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaMGBLX1
Nazwa produktuCisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
ProducentCisco Systems
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
RodzajMiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Dodatkowe informacjeRodzaj złącza: Duplex LC
Szerokość13.4 mm
Wysokość8.5 mm
Długość56.5 mm
Masa netto0.018 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 251848
Producent Cisco Systems
Kod producenta MGBLX1
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.cisco.com/web/PL
Recenzje