Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Assmann światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 3m, 15 LGW

Assmann światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 3m, 15 LGW
35,06 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 6 szt)

Opis

Szczegóły

Opis

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 3m

RodzajKabel
ZastosowanieŚwiatłowód
Długość przewodu3 m
Złącza #1LC
Złącza #2LC
WłóknaWielomodowe
KolorPomarańczowy
TransmisjaDuplex
Wymiary

- Ś,rednica wł,ó,kna: 50/125µ,

- Ś,rednica kabla 3mm

 ,

Pozostałe parametry

- Klasa wł,ó,kna: OM2
- Powł,oka: LSOH
- Zł,ą,cze z ceramiczną, ferulą,
- Pojedynczo pakowane, zał,ą,czony raport z testó,w
- Typ kabla: I-VH 2G50/125µ,

Kolor

pomarań,czowy

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 261905
Producent Assmann
Kod producenta DK-2533-03
EAN 4016032249047
Strona www http://www.assmann.pl
Recenzje