Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Apple MacBook 12 Retina Space Gray (Gwiezdna Szarość) 12/8GB/M3-6Y30/SSD256GB/Intel 515/1ROK/Szary

Apple MacBook 12 Retina Space Gray (Gwiezdna Szarość) 12/8GB/M3-6Y30/SSD256GB/Intel 515/1ROK/Szary

Kod: 1053383

6 326,60 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Wyś,wietlacz Retina. Się,ga krawę,dzi. Przekracza granice.
Kiedy tylko otworzysz MacBooka, na się,gają,cej krawę,dzi szklanej powierzchni 12-calowego wyś,wietlacza Retina każ,dy szczegó,ł, wyś,wietla się, w peł,nym blasku. Zdję,cia są, niewiarygodnie realistyczne i zachwycają, detalami. Ponad 3 miliony pikseli pracują,, by każ,da litera był,a doskonale czytelna. Wszystko oż,ywa na ekranie najsmuklejszego i najbardziej energooszczę,dnego wyś,wietlacza Retina w historii komputeró,w Mac —, dostarczają,cego niesamowitych wraż,eń, wizualnych i zachwycają,cego minimalistyczną, formą,.

Peł,nowymiarowa klawiatura zajmuje mniej miejsca.

Aby korzystanie z notebooka był,o wspaniał,ym doś,wiadczeniem, niezbę,dna jest wygodna, peł,nowymiarowa klawiatura. Ale ż,eby zmieś,cić, ją, w smukł,ym i eleganckim MacBooku, musieliś,my od podstaw przemyś,leć, jej konstrukcję,. Tworzą,c nową, klawiaturę,, przeprojektowaliś,my każ,dy klawisz i kryją,cy się, pod nim mechanizm. Dzię,ki temu jest smuklejsza, a pisanie na niej bardziej precyzyjne i komfortowe.

Force Touch wyciska z gł,adzika jeszcze wię,cej.

MacBook rewolucjonizuje sposó,b, w jaki korzystasz z gł,adzika. Force Touch został, zaprojektowany, by pł,ynnie i konsekwentnie reagować, na każ,de kliknię,cie, niezależ,nie od tego, któ,ry fragment jego powierzchni naciś,niesz. Jednocześ,nie ukryte pod powierzchnią, czujniki precyzyjnie mierzą, sił,ę, nacisku, umoż,liwiają,c komunikowanie się, z notebookiem na wiele nowych sposobó,w. Za pomocą, mocnych kliknię,ć, moż,na uruchamiać, nowe funkcje. Powiedzmy, ż,e chcesz szybko sprawdzić, znaczenie sł,owa lub wyś,wietlić, podglą,d dokumentu —, teraz wystarczy klikną,ć, wybrany wyraz i docisną,ć, gł,adzik, ż,eby zobaczyć, definicję,. Gł,adzik wyś,le też, do Ciebie sygnał, dotykowy w formie lekkiej wibracji, skorelowany z tym, co widzisz na ekranie. Opró,cz tych zaawansowanych funkcji nadal dział,ają, oczywiś,cie wszystkie intuicyjne gesty Multi-Touch, któ,re uż,ytkownicy Maca zdą,ż,yli pokochać,. Teraz wię,c Twó,j Mac bę,dzie Ci sł,uż,ył, jeszcze lepiej. Wystarczy kiwną,ć, palcem. A nawet i tego nie musisz.

Bezkompromisowo bezprzewodowy.

MacBook został, stworzony z myś,lą, o bezprzewodowym ś,wiecie. Dzię,ki oprogramowaniu Apple, wykorzystują,cemu cał,y potencjał, najnowszych technologii Wi‑,Fi i Bluetooth, na tym notebooku niemal szystko moż,na robić, bez kabli. Niezależ,nie od tego, gdzie akurat jesteś,, moż,esz poł,ą,czyć, się, z Internetem, porzą,dkować, swoje zdję,cia, sł,uchać, muzyki i robić, mnó,stwo innych rzeczy —, bez ż,adnych ograniczeń,.

USB-C. Jeden port do wszystkiego.

Skoro MacBook musi mieć, zł,ą,cze do ł,adowania, postaraliś,my się,, by był, to najbardziej zaawansowany i wszechstronny port na rynku. USB-C robi praktycznie wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. To fantastyczne dwustronne zł,ą,cze pozwala w elastyczny sposó,b podpinać, Twoje ulubione urzą,dzenia i umoż,liwia ł,adowanie, szybki transfer danych w standardzie USB 3 oraz wysył,anie wideo. A przy tym jest o dwie trzecie mniejsze od obecnej wersji USB.

Rodzina procesoraIntel Core M
Taktowanie procesora1.1 GHz
Taktowanie (Boost)2.2 GHz
Przekątna ekranu12''
Rozdzielczość2304 x 1440
Powierzchnia matrycyBłyszcząca
Technologia podświetlaniaDiody LED
Typ matrycyTFT IPS
Model karty graficznejIntel HD Graphics
Producent chipsetuIntel
Zainstalowana pamięć RAM8 GB
Maks. wielkość pamięci8 GB
Rodzaj pamięciSODIMM DDR3L (Low Voltage)
Częstotliwość szyny pamięci1866 MHz
Pojemność dysku256 GB
Typ dyskuSSD
Format szerokości dyskuMacBook
Interfejs dyskuPCI-Express
Napęd optycznyBrak
KomunikacjaWiFi 802.11 a/b/g/n/ac
Modem WWAN (3G) / LTE (4G)Nie
Gniazda rozszerzeńNie
DokowanieNie
Liczba portów USB1
W tym USB 3.00
Porty wideo1 x DisplayPort
Czytnik kart pamięciNie
Pozostałe porty we/wy1 x USB 3.1 Type C
Kamera internetowaTak
Podświetlana klawiaturaTak
Materiał obudowyAluminium
Dźwięk

Karta dź,wię,kowa zintegrowana

Pojemność baterii41.4 Wh
Typ ogniwaLi-poly
Czas pracy na baterii/bateriach10 h
System operacyjnyOS X 10.11 El Capitan
KolorSzary
Wysokość0.35 cm
Szerokość28.5 cm
Głębokość19.65 cm
Waga0.93 kg
Akcesoria w zestawie

- Zasilacz
- Przewó,d

Informacje o gwarancji

1 rok

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 1053383
Producent Apple
Kod producenta MLH72ZE/A
EAN 0888462709613
Strona www http://www.apple.com.pl
Recenzje