Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Apple Beats Studio Wireless Over-Ear Gold MHDM2ZM/A

Apple Beats Studio Wireless Over-Ear Gold MHDM2ZM/A

Kod: 769970

1 480,22 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Twoja muzyka jest wszę,dzie tam, gdzie Ty
Bezprzewodowe sł,uchawki nauszne Beats by Dr. Dre Studio wydobę,dą, peł,nię, muzyki na telefonie iPhone, iPadzie lub iPodzie. Ł,ą,cznoś,ć, Bluetooth ma zasię,g do 9 metró,w, wię,c moż,esz sł,uchać, muzyki i swobodnie się, przemieszczać,. Odbieranie poł,ą,czeń,, przewijanie utworó,w i regulacja gł,oś,noś,ci na nauszniku.

Poczuj muzykę,
Technologia Beats Acoustic Engine zapewnia intymne obcowanie z muzyką, i prawdziwą, przyjemnoś,ć, sł,uchania. Oryginalne oprogramowanie DSP firmy Beats zapewni niepowtarzalne emocje i dokł,adnie taki dź,wię,k, jaki mieli w zamyś,le Dr. Dre, Jimmy Iovine i wielu innych najwię,kszych producentó,w rocka, hip-hopu, popu, R&,B i muzyki elektronicznej.

Wycisz ś,wiat wokó,ł, siebie
Odetnij się, od wspó,ł,pasaż,eró,w i gł,oś,nych są,siadó,w dzię,ki bezkompromisowym sł,uchawkom Beats z dwutrybową, technologią, redukcji szumu Adaptive Noise Canceling (ANC). Gdy sł,uchasz muzyki, technologia ANC automatycznie reguluje ró,wnowagę, mię,dzy dź,wię,kiem w sł,uchawkach a ś,wiatem zewnę,trznym. Jeś,li chcesz cał,kowicie odcią,ć, się, od ś,wiata wokó,ł, Ciebie, tryb „,tylko ANC”, automatycznie zwię,kszy poziom redukcji szumu.

Jakie baterie?
Wbudowany akumulator starcza na 12 godzin sł,uchania bezprzewodowo i 20 godzin po podł,ą,czeniu do urzą,dzenia —, moż,esz wię,c sł,uchać, muzyki przez cał,y dzień,. Wskaź,nik nał,adowania akumulatora pokazuje poziom energii. Nowe sł,uchawki Studio moż,na ł,adować, za pomocą, standardowej wtyczki USB praktycznie w dowolnym miejscu.

Lż,ejsze, mocniejsze i bardziej komfortowe
Inż,ynierowie z Beats podeszli do projektu nowego wcielenia tych legendarnych sł,uchawek jak do tworzenia supersamochodu sportowego. Uproś,cili nowy model Beats Studio, dodają,c ł,agodne zakrzywienia, gł,adkie pł,aszczyzny i ukryli wszystkie ś,ruby mocują,ce. Nowy model jest lż,ejszy od pierwowzoru i ma mocniejszy, wygodniejszy pał,ą,k. Nauszniki są, bardziej mię,kkie i ergonomiczne, co pozwala na idealne dopasowanie sł,uchawek do każ,dego kształ,tu gł,owy i gwarantuje idealną, izolację,.

Najważ,niejsze cechy:
- Nowe sł,uchawki Beats Studio są, teraz dostę,pne w wersji bezprzewodowej
- Technologia Beats Acoustic Engine korzysta z precyzyjnego dź,wię,ku, by dostarczyć, Ci muzykę, dokł,adnie w takiej postaci, jak chciał, tego jej twó,rca
- Akumulator pozwala na 12 godzin bezprzewodowego sł,uchania muzyki przez Bluetooth oraz 20 godzin po podł,ą,czeniu sł,uchawek do urzą,dzenia z systemem iOS
- Technologia Adaptive Noise Canceling blokuje dź,wię,ki otoczenia przy uż,yciu dwó,ch trybó,w
- Wskaź,nik poziomu zasilania pokazuje stan nał,adowania akumulatora

KonstrukcjaZ muszlami nausznymi
TechnologieRedukcja szumów
Komunikacja bezprzewodowaBluetooth
Złącza3,5 mm minijack
DźwiękStereo
Kontrola dźwiękuWyciszanie połączenia
Funkcje bluetoothBrak danych
Pasmo przenoszenia (min.)20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.)20 kHz
MikrofonTak
KolorZłoty
Pozostałe parametry

Inne moż,liwoś,ci:
- Aktywna redukcja szumó,w
- Wejś,cie liniowe mikrofonu z funkcją, kontroli ś,cież,ek

Zawartoś,ć, opakowania:
- Bezprzewodowe sł,uchawki nauszne Beats by Dr. Dre Studio
- Kabel z pilotem i mikrofonem
- Kabel audio z wtykiem 3,5 mm
- Kabel USB 2.0 (USB-A/USB Micro-B)
- Zasilacz sieciowy USB
- Sztywne etui podró,ż,ne

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 769970
Producent Apple
Kod producenta MHDM2ZM/A
EAN 0848447022922
Strona www http://www.apple.com.pl
Recenzje