A-LAN FO Patch cord SM LC-LC 1m 9/125 duplex

Be the first to review this product

PLN20.37
OR

A-LAN FO Patch cord SM LC-LC 1m 9/125 duplex

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

Details

Kod ProducentaFOC-LCLC-9SMD-1
Typ kablaPatch cordy jednomodowe - single mode (SM)
Typ konektoraLC/LC
Typ włókna9/125 µm
Długość1 m
PowłokaLSOH
Kolorżółty
Zgodność z normamiIEC 61754-15, IEC 61754-2, PN-EN 186260:2000, PN-EN 50377-2-1:2003,PN-EN 50377-7-4,PN-EN 61300, PN-EN 60793-2-50:2004 (U), ZN-96/TP S.A.-007, ZN-05/TP S.A.-044, 2002/95/EEC
OpisPatch cord światłowowodowy to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) Oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.
wwwhttp://b2b.alantec.pl/files/pdf/sheets/FOC-LCLC-9SMD-1.pdf www

Additional Information

Kod 448505
Producent A-LAN
Kod producenta FOC-LCLC-9SMD-1
EAN 5901738550537
Strona www http://www.a-lan.com.pl

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.