Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

A-LAN Okablowanie strukturalne FO Patch cord MM SC-SC dupl 50/125

A-LAN Okablowanie strukturalne FO Patch cord MM SC-SC dupl 50/125

Kod: 448500

49,00 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 10 szt)

Opis

Szczegóły

Opis

FO Patch cord MM SC-SC 1m 50/125 duplex

ZastosowanieŚwiatłowód
Długość przewodu1 m
Złącza #1SC
Złącza #2SC
WłóknaWielomodowe
TransmisjaDuplex
KolorPomarańczowy
Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 448500
Producent A-LAN
Kod producenta FOC-SCSC-5MMD-1
EAN 5901738550490
Strona www http://www.a-lan.com.pl
Recenzje