Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

A-LAN Patchcord światłowodowy SM Alantec ( SC/APC - SC duplex LSOH 1m żółty )

A-LAN Patchcord światłowodowy SM Alantec ( SC/APC - SC duplex LSOH 1m żółty )
26,11 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaFOC-SCASC-9SMD-1
Typ kablaPatch cordy jednomodowe - single mode (SM)
Typ konektoraSC/APC-SC
Typ włókna9/125 µm
Długość1 m
PowłokaLSOH
Kolorżółty
Zgodność z normamiIEC 61754-15, IEC 61754-2, PN-EN 186260:2000, PN-EN 50377-2-1:2003,PN-EN 50377-7-4,PN-EN 61300, PN-EN 60793-2-50:2004 (U), ZN-96/TP S.A.-007, ZN-05/TP S.A.-044, 2002/95/EEC
OpisPatch cord światłowowodowy to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) Oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.
wwwhttp://b2b.alantec.pl/files/pdf/declaration/FO-Patchcordy-SM.pdf www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 618031
Producent A-LAN
Kod producenta FOC-SCASC-9SMD-1
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.a-lan.com.pl
Recenzje