Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

4World Optics Patchcord (ST/UPC-SC/UPC, SX MM, G652D, 1m)

4World Optics Patchcord (ST/UPC-SC/UPC, SX MM, G652D, 1m)
9,78 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 3 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producenta08712
Nazwa produktu4World Optics Patchcord |ST/UPC-SC/UPC|SX MM|G652D|1m
Producent4World
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 246880
Producent 4World
Kod producenta 08712
EAN 5908214356935
Strona www http://www.4world.pl
Recenzje