Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

4World Optics Patchcord (LC/UPC-LC/UPC, SX MM, G652D, 1m)

4World Optics Patchcord (LC/UPC-LC/UPC, SX MM, G652D, 1m)
11,11 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 2 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producenta08709
Nazwa produktu4World Optics Patchcord |LC/UPC-LC/UPC|SX MM|G652D|1m
Producent4World
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 246876
Producent 4World
Kod producenta 08709
EAN 5908214356904
Strona www http://www.4world.pl
Recenzje