Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

4World Optics Patchcord (FC/UPC-FC/UPC, SX MM, G652D, 1m)

4World Optics Patchcord (FC/UPC-FC/UPC, SX MM, G652D, 1m)
9,61 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 6 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producenta08705
Nazwa produktu4World Optics Patchcord |FC/UPC-FC/UPC|SX MM|G652D|1m
Producent4World
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 246873
Producent 4World
Kod producenta 08705
EAN 5908214356867
Strona www http://www.4world.pl
Recenzje